Питання нормального стану туалетного приміщення у школах та дитячих садках завжди стоїть у пріоритеті багатьох батьків, коли вони обирають виховний заклад для дошкільної підготовки. Багато мам шукають такий садок, в якому їхня дитина буде відчувати максимальний комфорт і тому важливо, щоб у туалеті стояли сантехнічні кабінки.

Подібні конструкції в першу чергу потрібні для того, щоб убезпечити дітей та не дати їм нашкодити самому собі. Саме тому, на відміну від стандартних кабінок для санвузлів, які ми зустрічаємо у торгових центрах, ресторанах чи на вокзалі, конструкція кабінки значно відрізняється.

Першою відмінністю дитячого туалету є його розміри. Йдеться зараз не про саме приміщення вбиральні, а про габарити сантехнічних перегородок. Відвідуючи торговий центр, ми не помічаємо, наскільки великими і просторими такі кабінки є. Однак наскільки доцільно ставити такі ж перегородки у школі чи дитячому садку? Навряд чи це дає дитині відчуття комфорту та безпеки.

Перегородки для туалету в дитячому садку зазвичай значно нижчі, щоб вихователь міг точно знати, що з дитиною все гаразд, поки  той зайнятий своєю справою. Крім того, у подібних конструкцій досить зручна фурнітура, яка дозволяє легко відчиняти та закривати замочок на двері. Конструкція замку санітарних кабінок може бути різною, але у дітей все має бути максимально легко та просто, інакше вони просто злякаються.

У дітей не повинно бути страху по відношенню до публічного туалету, нехай навіть цей туалет знаходиться в дитячому садку. Саме тому умови кабінок для санвузлів повинні максимально коректно оберігати дітей від будь-яких проблем. Якщо брати до уваги сучасні перегородки, які ставлять у дитячих туалетах, то можна не турбуватися про комфорт своєї дитини. З нею все буде в порядку.