Блог для кожного вчителя — це важливий крок в сучасному світі, коли спілкування і робота в Інтернеті вийшли на новий рівень. Тому мати блог має кожен вчитель, не залежно від спеціальності і напрямку роботи. Що необхідно для того, щоб створити блог, розглянемо в статті далі.

Для запуску блога в Мережі необхідно мати три обовязкових складові: сам блог, доменне імя і хостинг. Що це таке?

Хостинг — послуга, завдяки якій Ваш блог буде доступний користувачам в Інтернеті. Батьки та учні зможуть в будь-який час відвідувати створений Вами сайт. Хостинг варто вибирати надійний, адже завдяки йому онлайн-ресурс буде повноцінно працювати. Замовити хостинг можна в компанії, яка має великий досвід роботи в цій сфері, і багато позитивних відгуків від користувачів наприклад тут.

Також обовязково потрібно зареєструвати доменне імя для блогу. Вони повинно бути тематичним і відповідати напрямку діяльності. Зареєструвати домен можна також в компанії, у якої Ви замовляли хостинг. До вибору і замовлення цих послуг потрібно віднестись відповідально, адже від них напряму залежить функціонування блогу.

Для створення самого блогу можна використати шаблон однієї з популярних CMS WordPress або написати сайт з нуля. Для цього Вам звичайно потрібно залучити веб-розробника, який створить блог і покаже Вам як ним можна повноцінно користуватись. На створення звичайного блогу не потрібно багато часу, а от пошукати відповідального спеціаліста прийдеться. Його можно знайти на фрілансі чи звернутись в спеціалізовану компанію.

Сформулюйте ідею, зясуйте яких функцій Ви хочете від блогу, який вигляд він має мати. Відповіді на ці питання допоможуть веб-розробнику швидко і якісно створити блог, який буде до вподоби не тільки Вам, але й відвідувачам.

Для того, щоб блог успішно функціонував, наповнюйте його унікальними й корисними матеріалами, розповідайте про свій сайт іншим вчителям, батькам і дітям, і тоді такий сайт справді стане корисним для інших. Успіхів Вам!