Газобетонні блоки виготовляються з комбінації піску, вапна, води, гіпсу та цементу.

Вони забезпечують структуру, ізоляцію та стійкість до вогню та цвілі. Блоки, перемички, стінові панелі, підлога та панелі даху – це деякі елементи, виготовлені з газобетонних блоків. Газобетонні блоки – це чудові екологічні матеріали для будівництва стін, які мають безліч переваг, але вони також мають недоліки та обмеження.

Газобетонні блоки та панелі забезпечують просту конструкцію стін. Їх легко обробляти, легко транспортувати, свердлити. На відміну від того, що може трапитися з конструкційними утепленими панелями, газобетонні блоки дозволяють робити обробку вікон, електропроводку, розетки та декоративні елементи легко. Блоки з газобетону обходяться без різних будівельних матеріалів, що також допомагає спростити будівництво. Газобетонні блоки стійкі до термітів та різних інших шкідників або комах завдяки своїм природним елементам, деталі на сайті EKODIM.ORG.UA

Будинок з газоблоку під ключ: переваги

1. Висока теплоізоляція

Газобетонні блоки мають високі показники теплоізоляції. У більшості температурних кліматів стінка з газобетонного блоку товщиною 20 сантиметрів забезпечить більше необхідної теплоізоляції. Це позбавляє певних шарів додаткової ізоляції.

2. Стійкість до вогню та води

Газобетонні блоки виготовляються з природного неорганічного матеріалу, який не горить. Вони перевершують стандартні вимоги будівельних норм. При використанні цих бетонних блоків немає потреби в будь-якому типі протипожежного матеріалу.

3. Акустична ізоляція

Ще однією перевагою газобетонних блоків є те, що він має чудову звукоізоляцію. Ці бетонні блоки мають здатність досягати рейтингу класу передачі звуку до 60.