Безсумнівно, шоколад – найбажаніші та найсмачніші ласощі не тільки для дітей, а й для дорослих. Більшість десертів включають до свого складу натуральний шоколад, який надає готовому виробу вишуканого смаку, проте купити шоколад натуральний – завдання не просте. Вся справа в тому, що у звичайних магазинах мас-маркету найчастіше можна зустріти різні (і не дуже якісні) підробки натурального шоколаду, смак яких далекий від смаку справжнього чорного шоколаду.

Найдорожчим компонентом шоколаду є какао-масло. Чим більше його у складі, тим дорожчим буде сам продукт, тому деякі виробники замінюють його дешевими штучними жирами (пальмовим, соєвим, бавовняним маслом). Так, вони дешевші, але гарного смаку від такого шоколаду не доб’єшся.

Саме бельгійський шоколад є світовим лідером з продажу.

І зовсім недарма, адже саме ці виробники стежать за складом свого продукту. Бельгійський шоколад Callebaut завоював серця професіоналів та кондитерів-аматорів, які із задоволенням купують його для створення своїх кулінарних шедеврів на замовлення.

У деяких випадках у дешевих підробках терте какао замінюється какао-порошком. На перший погляд, здається, що все нормально, адже какао замінюється на какао, проте какао-порошок — це ніщо інше, як відходи від переробки какао-бобів. Уявляєте, щоб до складу натурального бельгійського шоколаду входило сміття? Правильно, ми теж це не можемо уявити, адже бельгійський шоколад Callebaut створюється виключно з якісних сортів бобів какао і до складу такого сорту входять лише якісні натуральні інгредієнти.

Вибираючи бельгійський шоколад для тортів, звертайте увагу на його плинність. Так, універсальним варіантом вважається бельгійський шоколад із трьома краплями, його можна використовувати при приготуванні різних шоколадних десертів та декорування виробів.

А ось п’ять крапель підійде для покриття шоколадних цукерок або невеликих виробів, тоді як плинність 1 крапля вказує на те, що такий шоколад краще використовувати для приготування щільних начинок.

Купити шоколад Каллебаут сьогодні не є проблемою — у спеціалізованому магазині для кондитерів такий чорний натуральний шоколад можна замовити прямо з доставкою додому. Це чудовий спосіб створити шоколадний шедевр з ніжним та вишуканим смаком, і будьте впевнені, клієнти до Вас повернуться за повторними замовленнями цієї смакоти.