Сергій Дядюшко Метрика

Якісна медицина — це фундамент для покращення рівня життя українців, тому Сергій Дядюшко, Денис Мельник та Станіслав Луговський — власники ТзОВ «Рясне Ріелті» та власники медичної лабораторії Ескулаб вирішили побудувати сучасний медичний центр у Львові.

14 травня 2021 року Виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив власникам ТзОВ «Рясне Ріелті» реконструювати будівлю по вул. Шевченка, 315 для створення сучасного медичного центру Метрика.

Метрика Сергій Дядюшко
Метрика Сергій Дядюшко

Будівля буде мати два корпуси, де розмістять адміністративну частину, амбулаторії та стаціонарне відділення. Перевага такого медичного центру в тому, що тут одночасно можуть проходити лікування до 49 пацієнтів. Сучасне обладнання, висококваліфіковані спеціалісти та сприятлива атмосфера – все це сприятиме наданню якісної медичної допомоги.

Медичний центр Метрика

Загальна площа всього медичного центру Метрика не перебільшуватиме 1479 м2, також планується побудувати зручну парковку для всіх відвідувачів. Висота будівлі має бути не вищою за 25,5 метрів. 

В медичному центрі Метрика всі клієнти зможуть отримати консультацію та пройти лікування у сімейного лікаря, акушера-гінеколога, педіатра. Також, в центрі будуть проводити багаточисленні УЗД огляди внутрішніх органів людини. В тому числі, це стосується серця та навіть найменших пацієнтів. Дбайливі та ввічливі лікарі завжди допоможуть з діагностикою та консультацією. Такий підхід до пацієнтів є запорукою швидкого одужання та успішного лікування, та допомагає своєчасно виявити навіть складні захворювання.

Метрика План
Метрика План


Точних даних щодо термінів відкриття немає, будівництво може зайняти не один рік. В свою чергу, ми чекаємо на відкриття медичного центру Метрика, щоб розповісти всі враження та на собі спробувати їхні послуги. Якісної медицини не буває забагато та коли з’являються нові клініки — це привід для здорової конкуренції, в якій виграє клієнт.