Літні шини можна купити з урахуванням умов, в яких вони їздитимуть. Зокрема, багато водіїв шукають гуму для комфортної експлуатації містом. Якою вона має бути, розберемося далі у статті.

Великою проблемою багатьох великих населених пунктів є сильний трафік на дорогах. Створюються кілометрові пробки, через що вдається далеко не завжди вчасно потрапити на роботу чи додому. Часто водії у спробах об’їхати цю ділянку змушені застосовувати різкі та небезпечні маневри. І тут велику роль відіграють шини – точніше, їхня здатність реагувати та виконувати подібні команди керма.

Щоб їзда у міських умовах була комфортною, потрібно вміти правильно підбирати в інтернет-магазині MasterShina.com автошини. Ось основні критерії, на які слід звернути увагу:

1. Типорозмір шин. Це – один із найголовніших моментів. Купити літні шини потрібно розміру, який рекомендує виробник ТС. Від будь-яких експериментів краще відразу відмовитись – покришки з іншими параметрами не будуть такими маневреними та стійкими.

2. Профіль. Для використання в обмежених міських умовах потрібно купити літню гуму з низьким профілем. Такими покришками простіше керувати, вони більш маневрені та набагато легші за вагою.

3. Індекс швидкості та навантаження. Хоча гумі з низьким профілем характерний високий швидкісний індекс, але цей критерій тут не найголовніший. Набагато важливіше звертати увагу на індекс навантаження – водіям заздалегідь потрібно проаналізувати, які вантажі вони мають перевозити. Чим вони будуть важчими, тим з більш високим індексом навантаження доведеться шукати гуму.

4. Протектор. Для їзди містом краще підходять шини з ненаправленим малюнком протектора. Все через відсутність блоків, які додають зайву масу гумі, що погано позначається на керованості машини. Ще одна перевага гуми з класичним протекторним візерунком — на ринку вона найдоступніша за ціною і є в асортименті багатьох компаній-виробників.

Підібравши кілька моделей, можна визначитися з брендом. Від цього залежить ціна літніх шин. Якщо водій рідко виїжджає за межі міста і не часто перевозить важкі вантажі, можна підібрати і дешеву гуму. Дорогі шини купити необхідно для інтенсивної експлуатації з частими подорожами на далекі відстані швидкісними трасами.